Мы работаем 
Пн-Пт с 07.00 до 23.00
Сб-Вс с 09.00 до 21.00
Статьи

Рельєфний прес протягом всього року - це можливо?


Рельєфний прес протягом всього року - це можливо?


В мережі є чимало інформації про особливості харчування "на сушці". Проте багатьох хвилює питання, як можна утримувати низький рівень жиру і при цьому додавати нову м'язову масу. Погодьтесь, неприємно, коли вас просять показати прес, а вам доводиться з почервонінням на обличчі відповідати: " А я зараз набираю."

В цій статті я спробую поділитись своїми поглядами щодо набору "чистої" мускулатури.

На мою думку, проблемою більшості людей, які намагаються набрати м'язову масу є те, що вони занадто покладаються на вуглеводи. Звісно, що для того щоб набирати вам потрібно збільшити загальну кількість калорій за день, і вуглеводи це найпростіший спосіб це зробити, проте не самий правильний.

Надлишок вуглеводів дозволить вам збільшити вашу вагу, проте в більшості це буде вода і жирові відкладення. Вуглеводи(особливо прості) піднімають рівень інсуліну в крові і тіло легше обростає жиром, крім того вони затримують воду, що робить ваш зовнішній вигляд розм'якшим і неатлетичним. Звісно ви наберете певну кількість маси, але загалом це будуть не м'язи.

Секрет в наборі чистої м'язової маси полягає в тому щоб збільшити калораж, але утримувати вуглеводи з розумних межах(3-4г на 1кг тіла), збільшуючи кількість ненасичиних жирів, які входять до складу лляного масла, авокадо, червоної риби, оливок, оливкової олії, арахісового масла. Перевагу слід надавати саме цьому виду жирів, тому що замість того щоб, легко перетворитись в жирові відкладення вони стимулюють чимало процесів організмі, у тому числі ріст м'язів і втрату зайвої ваги. Ненасичені жири відповідають за діяльність мозку, настрій, здоров'я серця, запобігають катаболізму мускулатури. Кількість ненасичених жирів у раціоні людини зі значною м'язовою масою може досягати 100г на день.

Ще одне популярне питання: скільки ж білку їсти в період набору м'язової маси? В мережі можна знайти інформацію про 3 г на кілограм тіла, а іноді і всі 5! Так де ж правда? Ще з курсу шкільної біології ми знаємо, що нормою засвоєння білку є 2г на кілограм тіла. У той же час відомо що значне перевищення цієї норми може мати токсичну дію на організм, навантажуючи печінку, а особливо нирки. Проблеми з роботою нирок - досить поширене явище серед спортсменів, які зловживають білком.

Ці порушення в роботі внутрішніх органів мають свій вплив і на зовнішній вигляд - затримка води в організмі, опухле обличчя, темні кола під очима. Це все не додасть краси вашому тілу.
Крім того при великій кількості калорій вам не потрібно вживати великі "дози" білків.

Цукри також знадобляться при наборі маси, але я застерігаю від використання випічки і фастфуду. Найкраще джерело швидких вуглеводів -це безперечно фрукти і сухофрукти, а також цільнозерновий хліб. Помірна кількість фруктів зранку і після тренування буде чудовим джерелом цукрів, а також вітамінів та антиоксидантів.

І найголовніше не забувайте, що будь який план харчування є ефективним лише для здорового організму, тому перед тим як робити якісь кардинальні зміни у вашому раціоні зверніться за консультацією до тренера-дієтолога.

Ну і фото в кінці для підтвердження, що в автора прес не віртуальний)

©2015 Fitexpert.net.ua. Все права защищены.
Создание web сайтов - студия Идейное Решение на NespiCMS